ESTE HAIR CENTER 

CENTRUM CHIRURGII PLASTYCZNEJ

Przywróć to, co zostało Ci zabrane!...

Estecenter – od 2002 roku specjalizuje się w przeszczepach włosów oraz estetyce włosów. Estehair, klinice Estecenter udało się sukcesywnie zrealizować tysiące zabiegów. Nazwa kliniki jest znana w całej Turcji jak i za granicą. Nasi klienci to nie tylko Turcy ale również obcokrajowcy, którzy chcą przywrócić atrakcyjny wygląd. Estecenter traktuje swoich pacjentów jako klientów VIP – zapewnia im transport VIP z lotniska, hotel oraz tłumacza. Przeczep włosów w naszej klinice jest realizowany za pomocą jednej z najbardziej zaawansowanych metod zwaną Techniką FUE.

Techniki Przeszczepu Włosów

Technika Gold FUE:

Technika Gold FUE jest stosowana bez wymogu ogolenia głowy. Jest to najbardziej zaawansowana i najnowsza metoda stosowana przez naszą klinikę. Jest ona realizowana za pomocą specjalnie zaprojektowanych narzędzi chirurgicznych. Za pomocą tej techniki cebulki włosów są pobierane z obszaru za uszami. Powodem dlaczego akurat z tego miejsca są pobierane jest to, że cebulki włosów z tego obszaru nigdy nie zostają usunięte (nigdy nie wypadają samoistnie). Procedura usuwania cebulek włosów jest realizowana za pomocą specjalnego urządzenia nazywanego „dziurkacz ręczny” albo micro motor. Włosy usuwane z tego obszaru są nazywane graftami.

Jeden graft zawiera 2.5 włosa. W klinice Estecenter operacja przeszczepu włosów jest wykonywana z dużą ostrożnością. Najczęstsze pytanie pojawiąjące się na drodze pacjenta jest to, czy podczas zabiegu jest odczuwany ból – pacjent nie odczuwa żadnego bólu ani dyskomfortu podczas zabiegu, który jest wykonywany za pomocą specjalnych igieł. Ilość włosów pobierana z obszaru dawcy jest obliczana i analizowana za pomocą specjalnych programów. Przeniesienie 2000 – 7500 graftów (czyli 5000 – 18 750 włosów) może być zrealizowane podczas jednej sesji. Ilość graftów jest zależna od grubości włosa oraz od stopnia brakujących włosów. Wszystko to jest określane podczas analizy włosów pacjenta. Włosy po zabiegu przeszczepu włosów odrastają w czasie 9 – 12 miesięcy (w tym czasie osiągają też swój ostatni etap wzrostu).

MP (Mikro Pigmentacje):
Technika FUE: Cebulki włosów farbuje się techniką mikropigmentowania przed lub po przeszczepie włosów, w miejscach o mniejszej ilości owłosienia w celu zapewnienia naturalnego wyglądu.

Odśwież i Polepsz!

Technika FUE na ciele
Gdy włosy na karku są niewystarczające lub gdy pacjenci proszą o zwiększoną liczbę sesji, liczba cebulek jest zwiększana poprzez pobieranie cebulek włosów z klatki piersiowej, pleców i brody.
Technika FUE Klasyczna
Jest to technika, w której cebulki włosów są pobierane osobno z obszaru dawczego (szyi) i przenoszone na otwartą przestrzeń.

Technika PRP (Osocze bogatopłytkowe)
Metoda ta stosowana jest do włosów, które tracą swoją
moc i zdrową strukturę. Dlatego stosuje się tą technikę, by
odzyskać te cechy. PRP jest pobrane z krwi pacjenta.

Przeszczep Brwi

Ta metoda może być stosowana jako doskonałe rozwiązanie, by nadać brwiom perfekcyjny kształt w przeciągu 1-2 godzin (bez bólu).

Mezoterapia Włosów

Specjalne serum zawierające witaminy, minerały i pierwiastki śladowe potrzebne włosom są bezpośrednio wstrzykiwane w skórę, w której znajdują się cebulki włosów. Mezoterapia pozwala na regenerację zniszczonych włosów.