O Nas

onliine-learning-title-img

Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Firma Podróż Po Zdrowie powstała z myślą o tych, którzy chcą uzyskać niesamowite i zadowalające efekty z zakresu medycyny estetycznej, stomatologii lub chirurgii. Naszym głównym celem jest zapewnienie dostępu do najlepszych klinik w Turcji. Oferujemy wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół, dostęp do najlepszych lekarzy oraz przede wszystkich konkurencyjne ceny z adekwatną jakością.

Kompetentny i Doświadczony Personel

Wybraliśmy Turcję, bo z tym krajem współpracujemy od lat. Nasi pracownicy w głównej części są częścią zespołu Polonya Akademi. Pracownicy bez problemu porozumiewają się po polsku, turecku i angielsku. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w stosunkach między Polską a Turcją, co oznacza, że wielu klientów nam zaufało i stale korzysta z naszych usług.

Doskonałe Wyposażenie Klinik i Szpitali

Wszystkie kliniki oraz szpitale, które znajdują się w naszej ofercie, są bardzo dobrze wyposażone w najwyższej jakości sprzęt. Blok operacyjny jest w pełni dostosowywany pod pacjenta, by to on czuł się najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Zabiegi przebiegają szybko i bez komplikacji, a wszystko dzięki doświadczeniu naszych lekarzy i profesjonalnemu sprzętowi.

Dogodna Lokalizacja

Nasze główne biuro mieści się w Ankarze, jednak posiadamy także siedziby w innych miastach, między innymi w Antalyi, mieście znanym jako jedne z najbardziej turystycznych i kolorowych w Turcji. Na specjalne życzenie klienta nasza firma umożliwia dojazd personelu w miejsce wyznaczone przez klienta. Klient bez problemu może zabrać ze sobą dodatkową osobę w podróż, jednak wszystkie koszty drugiej osoby ponosi klient.

Nasz Współczynnik Sukcesu

onliine-learning-title-img
Dziękujemy każdemu klientowi, który wybierze nas i lekarzy, z którymi współpracujemy.
1000+

Zadowolonych Pacjentów/Klientów

932

Klinik specjalistycznych w Turcji

551.748

Osób odwiedziło Turcję w 2018 roku w celach medycznych