null

İbrahim Çevik

Dyrektor Medyczny

Odbył wiele międzynarodowych szkoleń i kursów z zakresu Transplantacji Włosów w Europie i na Świecie. Postanowił założyć Estecenter Centrum Chirurgii Plastycznej w 2000 roku, wraz ze swoimi międzynarodowymi doświadczeniami.

Brał udział w ponad 1000 programach telewizyjnych z branży jako ekspert. Przez wiele lat prowadził program Health Time w Beyaz TV. W gazetach i magazynach nieraz pojawiały się z nim wywiady. Przeszczep włosów jest związany stricte z Turcją. Zabieg ten można wykonać za pomocą wielu nowoczesnych technik, które znacznie przyczyniły się do rozwoju branży poprzez szkolenia. Ponadto Turcja przejęła funkcję Wiceprezesa Stowarzyszenia, przejmując wiodącą rolę w organizacji. Hair Octobrists. W ten sposób lekarz mógł pracować nad wprowadzeniem określonych standardów do sektora i utrzymaniem wysokiej jakości usług.

Ponadto brał udział w wielu konferencjach i seminariach w USA, Niemczech, Francji i innych krajach, które są pionierami branży oraz w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju turystyki medycznej w Turcji pod kierownictwem Estecenter. Dr Ibrahim brał udział w seminariach organizacji ISHRS z siedzibą w USA, jednej z najważniejszych organizacji w branży chirurgii plastycznej, i otrzymał certyfikat ISHRS, jeden z najważniejszych certyfikatów uczestnictwa tej organizacji. Wniósł do sektora wiele innowacji w dziedzinie przeszczepów włosów. Wielu specjalistów od transplantacji i ekspertów zajmujących się podnoszeniem tego punktu w znacznym stopniu przyczyniło się do wzrostu liczby przeszczepów włosów i chirurgii plastycznej w Turcji.

Dzięki prowadzonym przez siebie programom telewizyjnym i wywiadom, w których uczestniczył, w dużym stopniu odegrał pionierską rolę w podnoszeniu świadomości Turków w zakresie przeszczepów włosów, przeprowadził ze swoim ekspertem ponad 20000 operacji przeszczepu włosów. On i doświadczony zespół, współtworząc wizerunek wielu ludzi i spełniając ich marzenia. Obecnie jest CEO Estecenter, który zapewnia koordynację i szkolenie 2 specjalistów chirurgii plastycznej, 3 lekarzy specjalistów, 2 lekarzy ogólnych, 2 anestezjologów i ponad 100 personelu medycznego w naszym szpitalu w Beşiktaş Fulya, gdzie wielu klientów z zakresu chirurgii plastycznej i przeszczepiania włosów. Poziom rozwoju kliniki odgrywa kluczową rolę w świadczeniu usług.

null

Dr.Orhan Tuğrul

Specjalista chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej

Profesor wykonuje operacje przeszczepu włosów w ramach zabiegu MikroFUE przy pomocy doświadczonego i w pełni wyszkolonego zespołu medycznego.

Moim obszarem szczególnych zainteresowań jest chirurgia estetyczna oraz mikrochirurgia rekonstrukcyjna. Dzięki łączeniu wszystkich dziedzin chirurgii plastycznej z wiedzą i doświadczeniem w medycynie estetycznej, mam możliwość zaoferowania moim Pacjentom holistycznego podejścia do Ich problemów.

Lekarz jest wykwalifikowanym specjalistą z wieloletnią praktyką zawodową w zakresie operacji estetycznych i rekonstrukcyjnych, medycyny estetycznej oraz chirurgii ogólnej. Bardzo duże doświadczenie i wiedza zawodowa, profesjonalizm, zastosowanie nowoczesnych technik operacyjnych dają gwarancję osiągnięcia pożądanego efektu i trwałą poprawę wyglądu. Pacjentom zapewnia bezpieczeństwo i opiekę medyczną na każdym etapie leczenia – konsultacji, zabiegu operacyjnego i rekonwalescencji. Swoje umiejętności systematycznie doskonali uczestnicząc w sympozjach i szkoleniach w kraju i za granicą.

null

Dr. Veli Aslan

Specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej

Języki:
Turecki, angielski, perski

Edukacja:
1976-1984 Uniwersytet Hacettepe, Wydział Lekarski
1985 Hacettepe University Wydział Lekarski, Katedra Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej
1992 Board Certified Chirurg Plastyczny

Doświadczenie zawodowe:

2017 – Centrum Medyczne Estecenter Chirurgii Estetycznej
1995 – 2015 Klinika Veli Arslan
1993-1994 Szpital Ankara
1988-1993 Staż w zakresie mikrochirurgii i mikroneurochirurgii, Wiedeń Austria Hanno Milessi Clinic

Członkostwa:

Tureckie Stowarzyszenie Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
Tureckie Stowarzyszenie Lekarskie
Stowarzyszenie Chirurgii Estetycznej
ISPRS (Międzynarodowe Stowarzyszenie Chirurgów Plastycznych)

Artykuły

Posiada 20 artykułów naukowych z zakresu chirurgii plastycznej, w tym 5 za granicą i 15 w kraju.

null

Dr.Ertan Teksöz

Specjalista Anestezjologii i Reanimacji

Języki:
Turecki angielski

Edukacja:
1990 GATA School of Medicine
1996 GATA Anesthesiology and Reanimation Service, szkolenie specjalistyczne

Doświadczenie zawodowe:
2015 – Centrum Medyczne Chirurgii Plastycznej Estecenter
2009 – Centrum Medyczne Boğaziçi Estetyka
2000 – Szkoła Medyczna Gata

Członkostwa:
Tureckie Stowarzyszenie Lekarskie
Tureckie Stowarzyszenie Chirurgów Plastycznych
Tureckie Stowarzyszenie Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Artykuły:
Posiada 13 artykułów naukowych z zakresu chirurgii plastycznej, w tym 3 za granicą i 10 w kraju.